Preskočiť na obsah
OSCAR VIDEO

Odborné a poradenské služby

OSCAR VIDEO s.r.o.

Technické testovanie a analýzy

Sídlo
Trenčín
Od roku
2001
IČO
36 317 071

OSCAR VIDEO

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Braneckého 14, 911 01 Trenčín
Na trhu od
5. marca 2001
IČO
36 317 071
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Firma v číslach

25
rokov na trhu
2001
rok vzniku
28
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte OSCAR VIDEO

Spoločnosť OSCAR VIDEO s.r.o. má sídlo na adrese Braneckého 14, 911 01 Trenčín. Zapísaná je od 5. marca 2001 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet činnosti tvorí 28 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu a služieb, sprostredkovateľská činnosť a kovoobrábanie.

Základné údaje

Obchodné meno
OSCAR VIDEO s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 317 071
DIČ
2020178050
Dátum vzniku
5. marca 2001
Sídlo
Braneckého 14, 911 01 Trenčín
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 12510/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa OSCAR VIDEO zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 28 položiek.

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť

  • Kovoobrábanie

  • Sústružnícke práce

  • Pomocné stavebné práce

  • Demolácie a zemné práce

Zobraziť všetkých 28 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie obchodu a služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť
  • Kovoobrábanie
  • Sústružnícke práce
  • Pomocné stavebné práce
  • Demolácie a zemné práce
  • Ťažba dreva a pridružené služby
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva
  • Požičiavanie videokaziet a CD nosičov
  • Prenájom strojov a prístrojov
  • Sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností
  • Leasing spojený s financovaním
  • Prenájom nehnuteľností v spojení s upratovacími službami
  • Prenájom motorových vozidiel
  • Prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich regenerácii - fitness
  • Iná zábavná činnosť - uvádzanie hudobnej produkcie bez sprievodného hovoreného slova, prevádzka nevýherných hracích automatov
  • Reklamná činnosť, design, návrh, realizácia
  • Výčap - predaj piva, vína, destilátov a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
  • Cestná nákladná doprava
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností s výnimkou predaja vozidiel
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností s výnimkou predaja vozidiel
  • Oprávnenie na vykonávanie kontrol technického stavu vozidiel
  • Oprávnenie na vykonávanie emisných kontrol cestných motorových vozidiel
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Inštruktor autoškoly

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli OSCAR VIDEO s.r.o.?

Sídlo je na adrese Braneckého 14, 911 01 Trenčín.

Čím sa OSCAR VIDEO s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu a služieb; sprostredkovateľská činnosť; kovoobrábanie; sústružnícke práce.

Aké je IČO – OSCAR VIDEO s.r.o.?

IČO je 36 317 071, DIČ 2020178050.

Kedy vznikla OSCAR VIDEO s.r.o.?

Vznik: 5. marca 2001. Na trhu pôsobí 25 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Braneckého 14 911 01 Trenčín

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre OSCAR VIDEO s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese oscar-video.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.